Piyano

Kurslar

Ön KayıtÖzel Nar Sanat Eğitim Kursumuzda çocukların kas gelişimine bağlı olmakla birlikte 4 yaştan itibaren tüm yaş gruplarına piyano kursları vermekteyiz.

Teori, performans ve temel teknikler, nota bilgisine giriş, do majör, nota okumak çalışmaları, notasyon, orta do pozisyonu, sol pozisyonu üzerine çalışmaların yapıldığı piyano kurslarımızda, ek ders olarak nota bilgisini de sunmaktayız.

Piyanoya kendinizin veya çocuğunuzun yeteneği olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Bunun için de uzman eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilen ücretsiz yetenek testimize girebilir ve bu testin sonucuna göre kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Piyano kursumuza kayıt yaptırmaya karar verdiğinizde, haftada 1 gün 45 dakika bire bir özel piyano dersi, haftada 1 günde 40 dakika da grup dersi şeklinde nota bilgisi yani solfej dersinden yararlanabileceksiniz.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak kurslarımızda M.E.B. talim terbiye kurulunun onayladığı programları öğrencinin yaş ve seviyesi göz önüne alarak uygulamaktayız, programımız 40 haftalık yani 10 aylık  dönemler şeklinde devam etmektedir.

Kursumuzda hem derslerde hemde provalarda kullanmak üzere bulunan  enstrümanlarımızda kendinizi müziğin büyülü dünyasına bırakabileceksiniz.

Ders aldıktan sonra ve belli bir seviyeye ulaştıktan sonra eğitmenimizin size önerdiği tavsiyelerle kendi enstrümanınızı edinebilirsiniz.